Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/10/2023
|
16:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
28/10/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | CENG FIWITEL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
04/11/2023
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
11/11/2023
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
18/11/2023
|
18:30
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
MANYANET REUS A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
AD TORREFORTA A | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
16/12/2023
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | PLOMS SALLE REUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | AB VENDRELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
24/02/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CENG FIWITEL | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
09/03/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
06/04/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | MANYANET REUS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/04/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | AD TORREFORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
18:45
|
AB VENDRELL | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
PLOMS SALLE REUS | SEDIS COMERCIAL CARMEN | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
04/05/2024
|
16:15
|
SEDIS COMERCIAL CARMEN | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |