Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
17:00
|
C.B ALCOVER | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | REUS PLOMS SALLE U17 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
30/09/2023
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | EL CARME BÀSQUET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
AB SALLE TGN | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
AD TORREFORTA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
07/10/2023
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | AE CLARET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/10/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | MANYANET REUS GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | BASQUET TERESIANES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/10/2023
|
13:15
|
SAGRAT COR 12B | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB TARRAGONA BLANC 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/10/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
22/10/2023
|
09:15
|
CBT SALLE BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB.CALAFELL A | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
28/10/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | ESCOLA PUIGCERVER 6È | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CB ÀGUILES | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/11/2023
|
21:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | CB VALLS FERRETERIA VALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | SAGRAT COR 12B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
AD TORREFORTA | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
04/11/2023
|
19:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C.B. CAMBRILS | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
AD TORREFORTA B | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
05/11/2023
|
16:15
|
C.B.SALOU | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | AB SALLE TGN | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
ESCOLA PUIGCERVER 5È | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
11/11/2023
|
15:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
11/11/2023
|
17:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
11/11/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | CB VALLS PROZOVALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
ESCOLA PUIGCERVER 6È | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
18/11/2023
|
11:15
|
MANYANET REUS GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
18/11/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET MONTBLANC | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB VILA-SECA | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
16:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
MANYANET REUS | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
AB VENDRELL | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB.SALOU GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB LA SELVA 08 | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA GIL CRISTIÀ C/ del Pare Francesc Crusat 16 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB VALLS INFORDISA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
01/12/2023
|
18:30
|
CB.CALAFELL MAS | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
CB MORELL 1R ANY | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/12/2023
|
11:15
|
MANYANET REUS GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB MORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B.BELLVEI | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | AB SALLE CBT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
SAGRAT COR 12B | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/12/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
17/12/2023
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET VERMELL | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
13/01/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | AB SALLE CBT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | CB ÀGUILES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB VALLS FERRETERIA VALLS | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
AE CLARET | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | SAGRAT COR 12B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/01/2024
|
12:45
|
BASQUET TERESIANES | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
26/01/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | MANYANET REUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | ESCOLA PUIGCERVER 5È | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
CB TARRAGONA BLANC 1 | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
27/01/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/01/2024
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | CBT SALLE BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
03/02/2024
|
10:15
|
CB VALLS PROZOVALLS | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | CB.CALAFELL MAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
10/02/2024
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | BASQUET TERESIANES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | AMPA SANT JOSEP DE REUS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
15:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C.B.SALOU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
22/02/2024
|
21:00
|
BASQUET TERESIANES | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
23/02/2024
|
20:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS B | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
24/02/2024
|
11:15
|
MANYANET REUS VERD | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB.CALAFELL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
20:45
|
AD TORREFORTA | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
01/03/2024
|
21:00
|
AE CLARET | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | MANYANET REUS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CB.SALOU GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB VALLS INFORDISA | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
15/03/2024
|
21:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
MANYANET REUS | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | CB.SALOU BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AB SALLE CBT GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB MORELL 1R ANY | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | MANYANET REUS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
AB VENDRELL 2 | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/03/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | C.B ALCOVER | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AMPA SANT JOSEP DE REUS | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. SANT JOSEP RAVAL ROBUSTER 30 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AB SALLE CBT GROC 1 | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CLUB BÀSQUET MONTBLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
07/04/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/04/2024
|
18:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
12/04/2024
|
21:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | MANYANET REUS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
SALLE REUS PLOMS | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC MALLORCA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB MORELL B | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AB VENDRELL | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | C.B.BELLVEI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
26/04/2024
|
18:45
|
CB.SALOU BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | CB VALLS RECLAMS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
15:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | AB SALLE CBT GROC 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | SALLE REUS PLOMS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
C.B ALCOVER | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
28/04/2024
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
04/05/2024
|
18:15
|
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET PLAÇA DEL MERCAT S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB VALLS RECLAMS | CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
11/05/2024
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | AE CLARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
19/05/2024
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |