Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:45
|
INELMA - UB SANT ADRIA 1 | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | JOVENTUT LES CORTS GROC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
24/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | GEFF CBSAPS-SDE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS GRANA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | SABADELL BQ VALLÈS U16M | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
CB VALLS DIC | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS A | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
01/10/2023
|
18:00
|
CB GAVÀ | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
02/10/2023
|
18:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
07/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/10/2023
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
07/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | AESE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MANRESA CBF 1 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
07/10/2023
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
07/10/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | U.E. HORTA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB.CIUTAT VELLA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
08/10/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/10/2023
|
16:00
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CB LA SALLE HORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | BASQUET-CEISSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
11:45
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
17:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C.E. MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/10/2023
|
16:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
BÀSQUET PB9 'A' | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | DOMINIQUES BARCELONA VERD | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
28/10/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ C | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CENG FISART | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
29/10/2023
|
12:00
|
SANT IGNASI | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | EPSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
01/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
04/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2009 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS 2014 | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | CB IMMA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CE LA MARINA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | LESTONNAC - 2011 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
CB IPSI B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
05/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
05/11/2023
|
12:15
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG B | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
05/11/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/11/2023
|
18:45
|
CB IPSI C | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | U.E. CLARET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | BARÇA CBS GRANA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
UB SANT ADRIA BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | REUS PLOMS SALLE | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | C.B GRUP BARNA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
17/11/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
VIROLAI | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/11/2023
|
20:45
|
BARÇA CBS | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
19/11/2023
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
19/11/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
BARÇA CBS BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | SANT GERVASI 1 | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
BASQUET-CEISSA C | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
01/12/2023
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA VERD | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | U. B. LLEFIÀ C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI A | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/12/2023
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
SD ESPANYOL | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
15/12/2023
|
18:30
|
FEDAC-HORTA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CE LA MARINA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
LESTONNAC - 2011 | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BASQUET MOLINS 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB IMMA | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | 52MOMENTS CBS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/12/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/12/2023
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
C.B. MARTORELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
19/12/2023
|
18:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/12/2023
|
12:15
|
BQ MANYANET MOLINS A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
10:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
16:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/01/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB SANTA COLOMA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
C. B. RAMON LLULL A | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
SOFÀS MOLIST SESE A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.E. VILATORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | LESTONNAC A - 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | AE LES CORTS-UBAE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
19:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
21/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CB IPSI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CANOVELLES BC 1 | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CE LA SALLE BONANOVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
27/01/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | C.E. XAMBA BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA C | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA SALLE BONANOVA BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
27/01/2024
|
18:30
|
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/02/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | EL CÍRCOL B 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB GAVÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CB VALLS DIC | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U16M | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
04/02/2024
|
09:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CLUB BÀSQUET ALISOS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
10/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
14/02/2024
|
19:00
|
ASSOCIACIO EIXIC | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 3 | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
SESE B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
U.E. HORTA A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
AESE B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | MANRESA CBF 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
20/02/2024
|
19:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | BASQUET CANYELLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB TORELLÓ MF VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC 2 | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
24/02/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BÀSQUET PB9 'A' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BASQUET-CEISSA C | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
25/02/2024
|
16:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
UE MATARO - TC | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
02/03/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB SANTA COLOMA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | GEFF CBSAPS-SDE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.E.XAMBA TARONJA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.B. LLINARS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | U. B. LLEFIÀ C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | MVP CERVELLÓ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/03/2024
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | ESCOLAPIS SARRIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CENG FISART | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
EPSA | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | BASKET ALMEDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB IPSI C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CE LA MARINA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
C.B. MOLLET A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CATALUNYA TELECOM GEIEG B | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB IPSI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
10/03/2024
|
16:30
|
BÀSQUET GIRONA | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
10/03/2024
|
18:15
|
C.B.COLL | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
SESE A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LESTONNAC A - 2008 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9F | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
FEDAC-HORTA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.E. VILATORTA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | SOFÀS MOLIST SESE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CANOVELLES BC 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/03/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
C.B GRUP BARNA B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
19/03/2024
|
19:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/03/2024
|
22:00
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
21/03/2024
|
18:15
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/03/2024
|
18:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/03/2024
|
20:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
23/03/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
E.B. ROSELLA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | ESCOLAPIS SARRIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BARÇA CBS BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | BARÇA CBS | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
06/04/2024
|
20:00
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/04/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | JOVENTUT LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
07/04/2024
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
09/04/2024
|
19:30
|
C.E.THAU B | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
12/04/2024
|
18:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | CB PARETS VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
ESCOLA IPSI 12 | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL B 2008 | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
13/04/2024
|
16:45
|
VIROLAI A | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/04/2024
|
18:15
|
SANT GERVASI 1 | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
13/04/2024
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/04/2024
|
19:45
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
14/04/2024
|
20:30
|
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
19/04/2024
|
19:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/04/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
20/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
20/04/2024
|
11:45
|
U.E. HORTA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB VILANOVA DEL VALLÈS-FARMACIA CHAVARRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
BARÇA CBS U13 | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BC SANT JOAN DESPI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CB PEDAGOGIUM | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
GRAMENET BC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | SD ESPANYOL | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/04/2024
|
20:00
|
AE LES CORTS-UBAE A | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
25/04/2024
|
18:15
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
25/04/2024
|
18:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
26/04/2024
|
20:30
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | BARÇA CBS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRLM | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
52MOMENTS CBS U18 | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
28/04/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | AE LES CORTS-UBAE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ MF VERMELL | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
28/04/2024
|
13:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
28/04/2024
|
16:15
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/05/2024
|
18:15
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/05/2024
|
18:15
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/05/2024
|
19:45
|
ASSOCIACIO EIXIC | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CEB SANT JORDI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | C.E.XAMBA TARONJA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ C | BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
GEFF CBSAPS-SDE A | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CB LES FRANQUESES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | SEGRESEGUR CLUB BASQUET SERÒS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
14:15
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | NOU BÀSQUET OLESA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
19:15
|
C.B. LLINARS | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CE LA MARINA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
FEDAC-HORTA | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
BASKET ALMEDA | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/05/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLÓ GERMANS RIBA (ORDINO) C/ D’ANTONI FITER I ROSELL, 12 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
11/05/2024
|
16:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
20:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
12/05/2024
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
12/05/2024
|
12:15
|
CB IPSI A | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
12/05/2024
|
19:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |