Calendari Global Equip

VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
06/10/2019
19:30
EL CÍRCOL B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/10/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
20/10/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
26/10/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
02/11/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/11/2019
16:45
CB LES FRANQUESES A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/11/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/11/2019
17:45
C.N. CALDES A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
01/12/2019
11:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/12/2019
19:15
CREU ROJA VILADECANS BM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/12/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/01/2020
19:15
MATARO PARC BOET 1 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/01/2020
19:30
CB VILADECANS A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
26/01/2020
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
01/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/02/2020
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
22/02/2020
19:45
C.B. SANTA COLOMA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
29/02/2020
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
07/03/2020
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/03/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
21/03/2020
20:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
28/03/2020
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
19/04/2020
17:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
25/04/2020
19:30
CB PARETS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/05/2020
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14