Calendari Global Equip

AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
05/10/2019
19:30
CB VILADECANS A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
26/10/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
03/11/2019
19:30
C.B. SANTA COLOMA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
06/11/2019
21:30
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
09/11/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
16/11/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
24/11/2019
19:30
CB LES FRANQUESES A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
30/11/2019
19:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
14/12/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
17/12/2019
21:15
U. B. LLEFIÀ A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/12/2019
19:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CREU ROJA VILADECANS BM C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
11/01/2020
19:30
CB PARETS AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/01/2020
20:45
MATARO PARC BOET 1 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/01/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
02/02/2020
19:30
EL CÍRCOL B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/02/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
23/02/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/02/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
07/03/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/03/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
21/03/2020
16:30
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
29/03/2020
13:15
C.N. CALDES A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
18/04/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
25/04/2020
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
09/05/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N