Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/11/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/11/2023
|
18:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
MVP CERVELLÓ | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
11:30
|
CB SANT JUST GROC | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |