Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.B.MARTORELL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.E. XAMBA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | CB SANT JOSEP | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CB SENTMENAT | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.E.THAU | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | EPSA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB SANT JUST | CB TURO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
UE BARBERA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
C.B.MARTORELL | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB SANT JUST | C.E. XAMBA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
01/03/2024
|
19:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | CB SENTMENAT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.E.THAU | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/04/2024
|
19:45
|
CB SANT JUST | TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
EPSA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB SANT JUST | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB SANT JUST | UE BARBERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/05/2024
|
20:30
|
CB TURO | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |