Calendari Global Equip

CB SANT JUST

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2018
19:15
CB SANT JUST A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
07/10/2018
17:45
MCDONALD'S SANT VICENÇ CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
14/10/2018
19:15
CB SANT JUST CB MONTPEDRÓS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/10/2018
18:15
CB ABRERA CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
28/10/2018
19:15
CB SANT JUST BC SANT JOAN DESPÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
04/11/2018
16:00
BASQUET MOLINS B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
11/11/2018
16:00
CB SANT JUST A.E. BELLSPORT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
17/11/2018
20:45
C.B. VILADECANS B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
25/11/2018
17:30
CB SANT JUST BÀSQUET SANT BOI B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
01/12/2018
18:00
CREU ROJA VILADECANS BM CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/12/2018
16:00
CB SANT JUST BASQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
13/01/2019
19:15
CB SANT JUST C.E.B. EL PAPIOL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/01/2019
12:15
BÀSQUET PRATENC A - LISANT CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
02/02/2019
16:00
A.E.S.E. B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/02/2019
19:15
CB SANT JUST MCDONALD'S SANT VICENÇ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
16/02/2019
18:15
CB MONTPEDRÓS A CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
24/02/2019
19:15
CB SANT JUST CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/03/2019
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
10/03/2019
19:15
CB SANT JUST BASQUET MOLINS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
17/03/2019
10:30
A.E. BELLSPORT A CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
24/03/2019
19:15
CB SANT JUST C.B. VILADECANS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
31/03/2019
18:30
BÀSQUET SANT BOI B CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
07/04/2019
16:00
CB SANT JUST CREU ROJA VILADECANS BM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
27/04/2019
19:45
BASQUET LLOR CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
05/05/2019
18:15
C.E.B. EL PAPIOL CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL
PAU CASALS S/N
12/05/2019
19:15
CB SANT JUST BÀSQUET PRATENC A - LISANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD