Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
13:00
|
CB PARETS | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
01/10/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB PARETS | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CESET | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
29/10/2023
|
17:00
|
CB SALT | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
12/11/2023
|
12:45
|
CB BESCANO A | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB PARETS | CN CALDES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
15/12/2023
|
20:45
|
CB PARETS | CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/12/2023
|
21:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB PARETS | SANT GERVASI 1 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
C.B. FARNERS | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
03/02/2024
|
19:15
|
CB PARETS | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB PARETS | CESET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB PARETS | CB SALT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB PARETS | CB BESCANO A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/04/2024
|
21:30
|
CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB PARETS | CB GRANOLLERS 2 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB PARETS | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/04/2024
|
18:30
|
CN CALDES A | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB PARETS | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/05/2024
|
18:15
|
SANT GERVASI 1 | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB PARETS | UER PINEDA DE MAR | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |