Calendari Global Equip

C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
18:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
02/10/2021
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B BÀSQUET PIERA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
09/10/2021
19:00
C.B. VALLIRANA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
16/10/2021
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
24/10/2021
19:15
IPAE ENGINYERS - CB SANT JUST C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/11/2021
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B CLUB BASQUET GUINARDÓ C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
14/11/2021
17:30
ASME C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
20/11/2021
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B GRAMENET BC B C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
27/11/2021
18:15
CBSAPS C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
12/12/2021
16:30
CB MATADEPERA TARONJA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
18/12/2021
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B CB GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/01/2022
17:30
BÀSQUET PIERA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
29/01/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.B. VALLIRANA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
06/02/2022
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
12/02/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B IPAE ENGINYERS - CB SANT JUST C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/02/2022
19:30
CLUB BASQUET GUINARDÓ C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
05/03/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B ASME C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
13/03/2022
16:00
GRAMENET BC B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
19/03/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B CBSAPS C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
26/03/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B CB MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/03/2022
21:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
02/04/2022
19:45
CB GAVÀ 2 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
30/04/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/05/2022
17:30
BASQUET SANT PERE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
14/05/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B JOBFLUENT - AE PB9 C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/05/2022
22:00
JOBFLUENT - AE PB9 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. ESPORTIU GREVOL
PROVENÇALS 9
22/05/2022
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.C. SOTS-25 MASCULI A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/05/2022
19:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B BASQUET SANT PERE C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8