Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |