Calendari Global Equip

CE GELIDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2023
19:30
BQ MANYANET MOLINS CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
30/09/2023
19:30
CE GELIDA CB ABRERA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
08/10/2023
16:00
CB CASTELLBISBAL B CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
21/10/2023
19:30
CE GELIDA ASME A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
28/10/2023
17:30
AESE B CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
04/11/2023
19:30
CE GELIDA CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
12/11/2023
12:30
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
18/11/2023
19:30
CE GELIDA C.E.B. SANT JORDI ROSA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
25/11/2023
18:30
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/12/2023
19:30
CE GELIDA VILÀBASQUET VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
16/12/2023
17:45
C.B. CORBERA NEGRE CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
13/01/2024
17:45
CE GELIDA B.F. CORNELLÀ A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/01/2024
17:45
C.B. VILADECANS A CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
27/01/2024
19:30
CE GELIDA BQ MANYANET MOLINS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
03/02/2024
17:45
CB ABRERA CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
17/02/2024
19:30
CE GELIDA CB CASTELLBISBAL B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
25/02/2024
19:00
ASME A CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
02/03/2024
19:30
CE GELIDA AESE B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
09/03/2024
18:00
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
16/03/2024
19:30
CE GELIDA BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
07/04/2024
16:15
C.E.B. SANT JORDI ROSA CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
13/04/2024
19:30
CE GELIDA INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/04/2024
18:00
VILÀBASQUET VILADECANS A CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
27/04/2024
19:30
CE GELIDA C.B. CORBERA NEGRE C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
05/05/2024
19:30
B.F. CORNELLÀ A CE GELIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
11/05/2024
19:30
CE GELIDA C.B. VILADECANS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N