Calendari Global Equip

UE BARBERA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
19:30
UE BARBERA B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/10/2021
18:30
CÀMPING BIANYA ROSER B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/10/2021
19:30
UE BARBERA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/10/2021
17:30
U.E. HORTA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
24/10/2021
19:00
UE BARBERA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/11/2021
18:00
C.E.SANT NICOLAU B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
13/11/2021
19:45
UE BARBERA B BASQUET SANT PERE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/11/2021
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/11/2021
19:30
UE BARBERA B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
12/12/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/12/2021
19:30
UE BARBERA B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/01/2022
16:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
30/01/2022
19:30
C.B GRUP BARNA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2022
19:30
UE BARBERA B U.E. HORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/02/2022
19:30
UE BARBERA B C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/02/2022
19:30
SESE B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
19:30
UE BARBERA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
13/03/2022
19:15
UE BARBERA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/03/2022
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
26/03/2022
19:30
BASQUET SANT PERE UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
27/03/2022
19:15
UE BARBERA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/04/2022
16:45
LIMA-HORTA BARCELONA UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
24/04/2022
18:00
UE BARBERA B C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/04/2022
18:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
08/05/2022
18:00
UE BARBERA B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/05/2022
18:00
C.B. LA GARRIGA UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
22/05/2022
19:00
UE BARBERA B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/05/2022
18:00
REUS DEPORTIU UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66