Calendari Global Equip

BARBERA TEAM VALUES B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/09/2018
19:15
QBASKET SANT CUGAT 1 BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/10/2018
19:00
BARBERA TEAM VALUES B MARTISA C.B. SANTPEDOR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
21/10/2018
18:00
BARBERA TEAM VALUES B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/10/2018
18:00
BARBERA TEAM VALUES B C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
11/11/2018
16:15
BARBERA TEAM VALUES B VAILLANT ASFE ST. FRUITÓS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
17/11/2018
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2018
16:15
BARBERA TEAM VALUES B IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
02/12/2018
18:00
CB MOLLERUSSA BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
15/12/2018
16:30
BARBERA TEAM VALUES B ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
12/01/2019
16:15
CB ARTES B BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
20/01/2019
18:00
BARBERA TEAM VALUES B BEEP BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/01/2019
18:00
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
02/02/2019
18:00
BARBERA TEAM VALUES B QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
10/02/2019
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
23/02/2019
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
02/03/2019
18:00
C.E.B. SANT JORDI BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
10/03/2019
16:15
BARBERA TEAM VALUES B BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
16/03/2019
19:30
VAILLANT ASFE ST. FRUITÓS A BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/03/2019
16:30
BARBERA TEAM VALUES B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
31/03/2019
19:30
IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
06/04/2019
16:30
BARBERA TEAM VALUES B CB MOLLERUSSA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/04/2019
17:30
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA B BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/05/2019
18:00
BARBERA TEAM VALUES B CB ARTES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
12/05/2019
18:15
BEEP BÀSQUET BERGA BARBERA TEAM VALUES B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD