Calendari Global Equip

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
03/10/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/10/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/10/2021
12:30
SEDIS EFAUSA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
07/11/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/11/2021
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/11/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/11/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/12/2021
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/12/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
16/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/01/2022
12:45
CB PRAT-MONTIBELLO A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
05/02/2022
17:45
CB IPSI A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/02/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/02/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/03/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/03/2022
18:00
A.E.S.E. A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/03/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/03/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/04/2022
19:15
BASETIS CB SANT JUST BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27