Calendari Global Equip

LA SALLE BONANOVA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
05/10/2019
19:30
CB IPSI B - TAD LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/10/2019
16:00
LA SALLE BONANOVA JAC SANTS A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
20/10/2019
17:45
C.E.B. PALLEJÀ LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
27/10/2019
12:45
LA SALLE BONANOVA BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
02/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES U21 LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
10/11/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
16/11/2019
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
24/11/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
01/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
15/12/2019
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA A.E.S.E. B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
12/01/2020
19:30
C.B. CIC B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/01/2020
12:30
U.E. CLARET A LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/01/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CB IPSI B - TAD C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
02/02/2020
10:30
JAC SANTS A LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA C.E.B. PALLEJÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
22/02/2020
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
01/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
07/03/2020
17:45
BASKET CORAS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
15/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA COALCI - CB SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
22/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/03/2020
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/04/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
25/04/2020
19:30
A.E.S.E. B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
10/05/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA C.B. CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD