Calendari Global Equip

LA SALLE BONANOVA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:15
SANT IGNASI LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/10/2019
19:45
LA SALLE BONANOVA CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
13/10/2019
19:30
SESE B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
20:00
LA SALLE BONANOVA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
27/10/2019
19:30
S.E. SANT MEDIR A LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
03/11/2019
19:45
LA SALLE BONANOVA CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/11/2019
19:15
SD ESPANYOL LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/11/2019
16:15
LA SALLE BONANOVA U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
24/11/2019
19:45
LA SALLE BONANOVA JAC SANTS B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
01/12/2019
12:30
CAMPING BIANYA ROSER B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/12/2019
19:30
LA SALLE BONANOVA LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
22/12/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
12/01/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
19/01/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
25/01/2020
19:30
CB IPSI B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/02/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/02/2020
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/02/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
01/03/2020
19:45
CB GRUP BARNA B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
08/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
15/03/2020
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
21/03/2020
19:00
JAC SANTS B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
29/03/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
19/04/2020
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET A LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
26/04/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/05/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD