Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | B.F. CORNELLÀ - FORN ROVIRA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/11/2023
|
19:30
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
25/11/2023
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ - FORN ROVIRA | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
15/12/2023
|
19:30
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
27/12/2023
|
13:30
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
12:15
|
JET TERRASSA U11 | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
14:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/02/2024
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
21/03/2024
|
18:15
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
SESE B | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
28/04/2024
|
09:45
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C.E SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
VIROLAI | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |