Calendari Global Equip

MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B A.E. SALLENT C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/10/2019
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B JOVIAT B C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/11/2019
09:30
CB ABRERA MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
16/11/2019
10:30
A.E. SALLENT MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
30/11/2019
09:00
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.B. CASTELLBISBAL GROC C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/12/2019
18:30
C.B. CASTELLBISBAL GROC MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
14/12/2019
17:30
JOVIAT B MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
22/12/2019
09:00
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B CB ABRERA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/01/2020
12:00
BÀSQUET OMS TARONJA MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
02/02/2020
09:30
JOVENTUT LES CORTS MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
08/02/2020
12:00
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/02/2020
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
29/02/2020
09:00
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/03/2020
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/03/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/03/2020
18:00
BASQUET FEMENI CORNELLA MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
28/03/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B BÀSQUET OMS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/04/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/04/2020
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/05/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/05/2020
11:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/05/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/05/2020
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
30/05/2020
10:30
MÚTUA IGUALADINA - CB IGUALADA B BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N