Calendari Global Equip

ASFALT - CB IGUALADA A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
06/10/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/10/2019
16:00
ASFE SANT FRUITOS A ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
26/10/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
21:00
ASFALT - CB IGUALADA A BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/11/2019
17:30
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
17/11/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/11/2019
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
01/12/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/12/2019
19:15
C.B. CORBERA NEGRE ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/12/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/12/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/01/2020
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/01/2020
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/02/2020
17:30
ASFALT - CB IGUALADA A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/02/2020
19:45
BASQUET TERESIANES ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/02/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA A ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/02/2020
10:30
ASFALT - CB IGUALADA A AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/03/2020
12:30
ELS MONJOS BC - 2 ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
08/03/2020
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/03/2020
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/03/2020
12:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5