Calendari Global Equip

CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B CB LA MERCÈ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/10/2019
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMB CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/10/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.B. CASTELLBISBAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/10/2019
19:30
BÀSQUET SITGES A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
26/10/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/11/2019
12:15
FINCAS MEDITERRANEA BBA 2003 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
09/11/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B BÀSQUET LLOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/11/2019
12:30
C.E.B. PALLEJÀ CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
24/11/2019
12:45
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.B. SANT ANDREU NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/11/2019
17:30
BÀSQUET PIERA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
14/12/2019
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.B. SANTFELIUENC C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/12/2019
17:45
CB LA MERCÈ CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
11/01/2020
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/01/2020
11:00
C.B. CASTELLBISBAL CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT
AV. PAU CASALS 20
25/01/2020
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/02/2020
20:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
08/02/2020
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B FINCAS MEDITERRANEA BBA 2003 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/02/2020
17:00
BÀSQUET LLOR CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
29/02/2020
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/03/2020
17:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
14/03/2020
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B BÀSQUET PIERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/03/2020
09:30
C.B. SANTFELIUENC C CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - CB IGUALADA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N