Calendari Global Equip

INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
18:00
ODENA CLUB BASQUET A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
05/10/2019
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/10/2019
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/10/2019
19:00
A.B. EL VENDRELL 1 INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
02/11/2019
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/11/2019
19:45
CB VALLS BNA INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
19:15
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/11/2019
19:30
C.B. SANT ANDREU A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
30/11/2019
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/12/2019
21:30
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/12/2019
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
21/12/2019
19:30
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/01/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/01/2020
12:30
A.E.S.E. B INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/02/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/02/2020
18:30
ADT #ADTTODOSENAZUL INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/02/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/03/2020
17:45
CB MORELL A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
07/03/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/03/2020
21:15
MANYANET REUS A INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/03/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/03/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
18/04/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/04/2020
19:45
REUS PLOMS SALLE B INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/05/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N