Calendari Global Equip

C.B. ARGENTONA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
18:45
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/10/2018
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. PREMIÀ DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
13/10/2018
17:45
U.E. MONTGAT - B C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/10/2018
18:00
C.B. ARGENTONA B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
27/10/2018
17:45
CONDORCHEM - AB PREMIA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
03/11/2018
16:15
C.B. ARGENTONA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/11/2018
12:30
SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
17/11/2018
16:15
C.B. ARGENTONA B C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/11/2018
19:30
GRAMENET BC A C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
01/12/2018
17:00
C.B. ARGENTONA B C.B. CABRERA B - ÀKTEON C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/12/2018
17:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/01/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/01/2019
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
02/02/2019
19:30
C.B. ARGENTONA B LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
10/02/2019
17:45
C.B. PREMIÀ DE DALT C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
16/02/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B U.E. MONTGAT - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/02/2019
18:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
03/03/2019
19:00
C.B. ARGENTONA B CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/03/2019
21:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
16/03/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/03/2019
17:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
30/03/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/04/2019
21:30
C.B. CABRERA B - ÀKTEON C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
27/04/2019
20:30
C.B. ARGENTONA B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
04/05/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
11/05/2019
17:45
C.B. ARGENTONA B C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD