Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
AE BADALONÈS | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
14/12/2023
|
20:00
|
UE SANT ANDREU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
21/01/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/01/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - BLAU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
ASME | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
13:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |