Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
28/10/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/11/2023
|
18:30
|
JESUÏTES CASP | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
ESCOLA IPSI 11 | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
CB MONTPEDRÓS | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
31/01/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB CASTELLET | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
19/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/05/2024
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |