Calendari Global Equip

GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
06/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
13/10/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. GRIFEU-LLANÇÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
19/10/2019
16:00
CB TONA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
27/10/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
02/11/2019
17:45
CB SALT C GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
10/11/2019
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB ADEPAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
24/11/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
30/11/2019
19:15
C.B. LLINARS A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
15/12/2019
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB TORELLÓ SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
21/12/2019
18:00
HYUNDAI PADRÓ VILAFANT GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/01/2020
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU BÀSQUET ARBÚCIES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
18/01/2020
19:00
C.B SANT GREGORI GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
01/02/2020
18:00
C.B. GRIFEU-LLANÇÀ GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
09/02/2020
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB TONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
16/02/2020
17:45
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU BANYOLES BENCRIADA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
23/02/2020
18:15
C.B. LA GARRIGA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
01/03/2020
19:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB SALT C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
07/03/2020
18:00
CB ADEPAF GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP
PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N
21/03/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
29/03/2020
18:15
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.B. LLINARS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
18/04/2020
19:30
CB TORELLÓ SM GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
26/04/2020
17:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU HYUNDAI PADRÓ VILAFANT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
09/05/2020
20:00
BÀSQUET ARBÚCIES B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
Ctra. de Santa Fe, 42