Calendari Global Equip

ARENYS BÀSQUET B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
13/10/2019
16:30
CB SANT NARCÍS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/10/2019
20:15
C.E. ONYAR ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
03/11/2019
17:30
BC TORROELLA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
10/11/2019
16:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
16/11/2019
17:30
CESET ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
23/11/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/12/2019
19:30
C.B. CANET ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
14/12/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
17:30
CB QUART ASSISTRANS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
11/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/01/2020
19:30
CB NOU CAULÈS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
01/02/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
08/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
09/02/2020
18:00
ARENYS BÀSQUET B BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/02/2020
18:45
ARENYS BÀSQUET B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/02/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/03/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/04/2020
19:00
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
25/04/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/05/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)