Calendari Global Equip

CÀMPING BIANYA ROSER B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
19:00
FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
02/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/10/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
23/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/11/2022
17:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
13/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/11/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/12/2022
18:45
SANT GERVASI 1 CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
18/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/01/2023
18:00
FEMENÍ OSONA 'A' CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
28/01/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER B FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/02/2023
20:00
SD ESPANYOL CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
26/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/03/2023
17:30
CB IPSI A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2023
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/04/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/04/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/05/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B FEMENÍ OSONA 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/05/2023
12:15
GEIEG B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42