Calendari Global Equip

CÀMPING BIANYA ROSER C

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
26/09/2021
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
03/10/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
10/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/10/2021
10:45
EL CÍRCOL A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C BASQUET CANYELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/11/2021
19:00
JAC SANTS BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/11/2021
19:15
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/11/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C C.B. RAMON LLULL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/12/2021
17:45
U. B. LLEFIÀ A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/01/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER C COALCI - CB SANT JOSEP C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/01/2022
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/02/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER C EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/02/2022
16:45
BASQUET CANYELLES CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
19/02/2022
18:30
CÀMPING BIANYA ROSER C JAC SANTS BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
11/03/2022
20:20
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
13/03/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C BASQUET NEUS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/03/2022
12:30
C.B. RAMON LLULL A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
24/03/2022
21:30
CÀMPING BIANYA ROSER C CBSAPS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/03/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/04/2022
19:30
CBSAPS A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/04/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER C C.B. TORELLÓ SF C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
08/05/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C AB VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/05/2022
17:45
C.B. TORELLÓ SF CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
28/05/2022
17:00
AB VENDRELL 1 CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N