Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
23/09/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JET TERRASSA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
30/09/2023
|
20:15
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
12/10/2023
|
16:00
|
SESE B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
15/10/2023
|
10:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
01/11/2023
|
19:30
|
JET TERRASSA U17 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JET TERRASSA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | AB SALLE CBT 1 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U17 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
21/04/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
AB SALLE CBT 1 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |