Calendari Global Equip

LLUÏSOS DE GRÀCIA B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
16:00
U.E. CLARET BLAU LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/10/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/10/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/10/2021
12:15
BASKET CORAS LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
07/11/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/11/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/11/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/11/2021
16:00
CE SANT IGNASI NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/12/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ORLANDAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/12/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/01/2022
10:00
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/01/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/01/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/02/2022
17:00
CB IPSI 04 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/02/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/02/2022
09:00
AEC COLLBLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/02/2022
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
05/03/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/03/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/03/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/04/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CE SANT IGNASI NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/04/2022
16:00
ORLANDAI LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
01/05/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/05/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/05/2022
19:30
FREDERIC MISTRAL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10