Calendari Global Equip

LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/10/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/10/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
20/10/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/10/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
03/11/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/11/2019
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/11/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/11/2019
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
01/12/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/12/2019
19:30
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
22/12/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/01/2020
12:30
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/01/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/01/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL GRANOLLERS
PRAT DE LA RIBA, S/N
02/02/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/02/2020
19:30
JOVENTUT LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/02/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
08/03/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/03/2020
18:00
A.E.S.E. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/03/2020
19:00
CEEB TORDERA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
19/04/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/04/2020
19:30
EBAE SESE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/05/2020
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12