Calendari Global Equip

AD TORREFORTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA SF AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA SF AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
13/10/2019
10:45
AD TORREFORTA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
10:45
AD TORREFORTA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/10/2019
18:15
AE CLARET AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/10/2019
18:15
AE CLARET AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
03/11/2019
12:15
AD TORREFORTA CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/11/2019
12:15
AD TORREFORTA CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
10/11/2019
17:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/11/2019
17:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/11/2019
10:30
AD TORREFORTA AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/11/2019
10:30
AD TORREFORTA AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/12/2019
17:30
CB CALAFELL AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
01/12/2019
17:30
CB CALAFELL AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
14/12/2019
20:30
AD TORREFORTA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
20:30
AD TORREFORTA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
04/01/2020
19:00
AD TORREFORTA CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
04/01/2020
19:00
AD TORREFORTA CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
11/01/2020
18:00
CB MORELL B AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
11/01/2020
18:00
CB MORELL B AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
18/01/2020
18:30
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
18:30
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/02/2020
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/02/2020
20:15
AD TORREFORTA CN TARREGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/02/2020
18:30
AD TORREFORTA ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
29/02/2020
19:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
07/03/2020
20:30
AD TORREFORTA CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/03/2020
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
21/03/2020
20:30
AD TORREFORTA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
29/03/2020
12:30
CN TARREGA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
18/04/2020
17:30
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
25/04/2020
20:30
AD TORREFORTA CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/05/2020
20:00
CB BALAGUER B AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
09/05/2020
20:30
AD TORREFORTA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N