Calendari Global Equip

CB VILA-SECA WAVESOS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2022
12:15
CB MORELL B CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
01/10/2022
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
08/10/2022
19:45
RESETTECNIC AB VENDRELL 2 CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/10/2022
12:00
CB VILA-SECA WAVESOS AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/10/2022
16:00
LA BARATA DE LA FONT - TBC. CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
05/11/2022
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS ASISA SANT PERE I SANT PAU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/11/2022
18:00
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
19/11/2022
20:00
CB VILA-SECA WAVESOS REUS DEPORTIU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
04/12/2022
18:00
CB VILA-SECA WAVESOS VGL CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2022
20:45
EL CARME BÀSQUET CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/01/2023
20:00
CB VILA-SECA WAVESOS C.B.BELLVEI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/01/2023
18:00
CB VILA-SECA WAVESOS CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
04/02/2023
16:00
CB SALLE REUS CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/02/2023
19:30
CB VILA-SECA WAVESOS RESETTECNIC AB VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/02/2023
21:00
MANYANET REUS A CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
25/02/2023
18:30
AE CLARET CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
04/03/2023
18:00
CB VILA-SECA WAVESOS LA BARATA DE LA FONT - TBC. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/03/2023
12:15
ASISA SANT PERE I SANT PAU CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
18/03/2023
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/03/2023
19:30
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/04/2023
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS C.B AMPOSTA SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/04/2023
16:00
C.B AMPOSTA SM CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
22/04/2023
18:00
VGL CB MONTBLANC CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
06/05/2023
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/05/2023
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS MANYANET REUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/05/2023
19:30
C.B.BELLVEI CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAVELLO