Calendari Global Equip

AE CLARET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/09/2022
18:30
AE CLARET C.B AMPOSTA SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
01/10/2022
18:00
VGL CB MONTBLANC AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
09/10/2022
12:30
AE CLARET EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
16/10/2022
12:00
CB VILA-SECA WAVESOS AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/10/2022
18:30
AE CLARET C.B.BELLVEI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/11/2022
19:30
CB MORELL B AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
12/11/2022
19:30
AE CLARET CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/11/2022
17:45
RESETTECNIC AB VENDRELL 2 AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
27/11/2022
11:00
MANYANET REUS A AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
03/12/2022
16:30
AE CLARET LA BARATA DE LA FONT - TBC. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
18/12/2022
18:15
ASISA SANT PERE I SANT PAU AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
14/01/2023
18:30
AE CLARET CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/01/2023
18:30
REUS DEPORTIU AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/01/2023
18:15
C.B AMPOSTA SM AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/02/2023
18:30
AE CLARET VGL CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/02/2023
20:00
EL CARME BÀSQUET AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
25/02/2023
18:30
AE CLARET CB VILA-SECA WAVESOS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/03/2023
19:30
C.B.BELLVEI AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAVELLO
11/03/2023
18:30
AE CLARET CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/03/2023
12:45
CB SALLE REUS AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/03/2023
18:00
AE CLARET RESETTECNIC AB VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
15/04/2023
18:30
AE CLARET MANYANET REUS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
22/04/2023
19:30
LA BARATA DE LA FONT - TBC. AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
06/05/2023
18:30
AE CLARET ASISA SANT PERE I SANT PAU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/05/2023
18:00
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
20/05/2023
18:30
AE CLARET REUS DEPORTIU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N