Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2013 | SESE B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
SESE B | CB TORELLÓ MF VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BARÇA CBS B | SESE B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SESE B | JET TERRASSA U11 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SESE B | TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CB TORELLÓ MF VERMELL | SESE B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SESE B | BARÇA CBS B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/12/2023
|
08:45
|
JET TERRASSA U11 | SESE B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
27/12/2023
|
13:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
12:15
|
SESE B | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
29/12/2023
|
14:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
SESE B | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
SESE B | C.E SANT NICOLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SESE B | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
23/03/2024
|
10:45
|
SESE B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
SESE B | VIROLAI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
SESE B | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
VIROLAI | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
SESE B | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
12/05/2024
|
17:00
|
GRAMENET BC | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |