Calendari Global Equip

PLOMS SALLE REUS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/09/2023
19:30
PLOMS SALLE REUS REUS DEPORTIU VIORCAM C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/09/2023
17:45
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/10/2023
17:45
PLOMS SALLE REUS CENG FIWITEL C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/10/2023
19:45
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR
RIU SIURANA S/N
28/10/2023
19:30
PLOMS SALLE REUS ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/11/2023
18:30
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
11/11/2023
19:30
PLOMS SALLE REUS MANYANET REUS A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/11/2023
18:45
AD TORREFORTA A PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/11/2023
19:30
AB VENDRELL PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
03/12/2023
12:30
PLOMS SALLE REUS NAYOX FORÇA LLEIDA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/12/2023
16:15
SEDIS COMERCIAL CARMEN PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
14/01/2024
12:15
PLOMS SALLE REUS CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/01/2024
12:30
COFRAN 95 - CB CAMBRILS PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
27/01/2024
19:30
REUS DEPORTIU VIORCAM PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/02/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/02/2024
19:30
CENG FIWITEL PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/02/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/03/2024
18:00
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
09/03/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/03/2024
19:30
MANYANET REUS A PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
06/04/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS AD TORREFORTA A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/04/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS AB VENDRELL C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/04/2024
19:30
NAYOX FORÇA LLEIDA PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
27/04/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS SEDIS COMERCIAL CARMEN C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/05/2024
17:30
CLUB BÀSQUET CERVERA NEGRE MOBEL LINEA PLOMS SALLE REUS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
11/05/2024
19:30
PLOMS SALLE REUS COFRAN 95 - CB CAMBRILS C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5