Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | BRISCHE COSMETICS SESE B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | CB MONTPEDRÓS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/11/2023
|
10:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | SABADELL BQ VALLÈS U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
TGN BÀSUET 11A | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
17/12/2023
|
09:30
|
CBT SALLE SANT PAU 1 | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
13/01/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
JET TERRASSA U13 | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
BRISCHE COSMETICS SESE B | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
17/03/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U13F | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
13/04/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | TGN BÀSUET 11A | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U13 | CBT SALLE SANT PAU 1 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS 1R ANY | REUS PLOMS SALLE U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
11:00
|
REUS PLOMS SALLE U13 | JET TERRASSA U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |