Calendari Global Equip

REUS PLOMS SALLE NEGRE

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
26/09/2021
17:45
AE BADALONES A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
02/10/2021
19:15
REUS PLOMS SALLE NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/11/2021
12:30
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/11/2021
12:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/11/2021
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
12:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
09:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/01/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/01/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
25/01/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/01/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/02/2022
12:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/02/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/02/2022
12:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/03/2022
19:45
CB GAVÀ 1 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/04/2022
12:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N