Calendari Global Equip

ROCA BORRÀS-CAPPONT

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT TALLER GERALE CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
06/10/2019
18:00
CENAX ALMACELLES A ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ALMACELLES
AV. DIPUTACIO, S/N
13/10/2019
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT 9MUNTANYA C.B. BELLPUIG C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
20/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
27/10/2019
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT SEDIS SIDECO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
02/11/2019
19:00
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA B ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
09/11/2019
20:00
LO PECAT CB BALAGUER B ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
17/11/2019
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT ESCALARRE ROCK CAFE CB SORT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
24/11/2019
17:00
CB.BORGES-GARRIGUES ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
01/12/2019
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
14/12/2019
17:30
CB MOLLERUSSA ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/01/2020
18:00
CB TREMP ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP EL JUNCAR DE TREMP
C/ ACADEMIA, S/N
18/01/2020
19:00
TALLER GERALE CEP VALLFOGONA ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
26/01/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CENAX ALMACELLES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
01/02/2020
18:00
9MUNTANYA C.B. BELLPUIG ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
09/02/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
22/02/2020
17:45
SEDIS SIDECO ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
01/03/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
08/03/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT LO PECAT CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
14/03/2020
19:30
ESCALARRE ROCK CAFE CB SORT ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU ELS TIL.LERS DE SORT
CAMÍ DE LA CABANERA, S/N
22/03/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CB.BORGES-GARRIGUES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
29/03/2020
19:00
LLAR VIDA CB SECÀ SANT PERE ROCA BORRÀS-CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
19/04/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CB MOLLERUSSA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
10/05/2020
17:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT CB TREMP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD