Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
22/09/2023
|
22:00
|
C.B. TORREFARRERA | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:00
|
CENG PETRO IMR | SICORIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CENG PETRO IMR | CB TREMP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
19/11/2023
|
17:00
|
CENG PETRO IMR | CB SECÀ SANT PERE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
LO DENTAL CEP VALLFOGONA | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
CENG PETRO IMR | CB TORÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
14/01/2024
|
20:00
|
C.B. ALCARRÀS | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
19/01/2024
|
21:00
|
CB TORREGROSSA | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
CENG PETRO IMR | CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
27/01/2024
|
16:30
|
CENG PETRO IMR | C.B. TORREFARRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/02/2024
|
19:00
|
SICORIS | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
C.B. CALAF | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CENG PETRO IMR | CB TORREGROSSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
CENG PETRO IMR | LO DENTAL CEP VALLFOGONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
06/04/2024
|
21:15
|
CB SECÀ SANT PERE | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:00
|
CENG PETRO IMR | C.B. CALAF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB TORÀ | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
10/05/2024
|
22:15
|
CENG PETRO IMR | C.B. ALCARRÀS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
12/05/2024
|
17:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA VERD | CENG PETRO IMR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |