Calendari Global Equip

CENG 2006 (PRE)

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
22/09/2018
09:00
ILERDAUTO NISSAN PARDINYES LLEIDA GROC CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
22/09/2018
12:30
CENG 2006 (PRE) CB MOLLERUSSA-BELLVÍS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
29/09/2018
16:00
CENG 2006 (PRE) CB CERVERA MOBEL LINEA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/10/2018
10:00
C.B. CALAF CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
13/10/2018
10:00
CB TREMP ADAMO CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LA POBLA DE SEGUR
ZONA ESPORTIVA, S/N
20/10/2018
17:30
CENG 2006 (PRE) TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/10/2018
10:00
SEDIS QUIOSC EL PASSEIG CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
03/11/2018
17:30
CENG 2006 (PRE) SEDIS GDOS (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
10/11/2018
16:00
CE MARISTES MONTSERRAT CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
17/11/2018
16:00
CENG 2006 (PRE) CB PEÑA FRAGATINA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/11/2018
09:30
CN TÀRREGA A CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
01/12/2018
09:30
CENG 2006 (PRE) ASESORIA AMERICA BINEFAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
16/12/2018
18:30
CB MOLLERUSSA BLAU CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
22/12/2018
17:30
CENG 2006 (PRE) CB.BORGES.GARRIGUES (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
13/01/2019
16:00
BAC AGRAMUNT (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT
PLAÇA FONDANDANA, S/N
20/01/2019
11:00
CB CERVERA MOBEL LINEA CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
26/01/2019
16:00
CENG 2006 (PRE) C.B. CALAF C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
02/02/2019
19:00
CENG 2006 (PRE) CB TREMP ADAMO C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
09/02/2019
09:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
17/02/2019
17:30
CENG 2006 (PRE) SEDIS QUIOSC EL PASSEIG C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
02/03/2019
16:00
CENG 2006 (PRE) CE MARISTES MONTSERRAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
09/03/2019
09:30
CB PEÑA FRAGATINA CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
10/03/2019
10:00
SEDIS GDOS (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
23/03/2019
09:30
CENG 2006 (PRE) CN TÀRREGA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
24/03/2019
10:30
ASESORIA AMERICA BINEFAR CENG 2006 (PRE) C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
30/03/2019
17:30
CENG 2006 (PRE) CB MOLLERUSSA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
06/04/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA BLAU (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
27/04/2019
11:00
ILERDAUTO NISSAN PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
01/05/2019
09:30
CB.BORGES.GARRIGUES (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES
C/ CATALUNYA, S/N
04/05/2019
17:30
CENG 2006 (PRE) BAC AGRAMUNT (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
05/05/2019
12:30
CENG 2006 (PRE) SEDIS GDOS (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
12/05/2019
17:00
CENG 2006 (PRE) BC MORABANC ANDORRA BLAU (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
18/05/2019
11:00
SEDIS GDOS (PRE) CENG 2006 (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
25/05/2019
12:30
CENG 2006 (PRE) ILERDAUTO NISSAN PARDINYES LLEIDA NEGRE (PRE) C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD