Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/10/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | 52MOMENTS CBS U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U10 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
SANT GERVASI 1 | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/03/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |