Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:30
|
CB SALT NEGRE | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | CESET U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | CB SALT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CESET U13 | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB OLOT LAVA | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
CB CRISTINENC | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BC FONTAJAU IN2IN | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS | CB OLOT LAVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
BC MAÇANET | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB SANT NARCÍS | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | C.B.LLAGOSTERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB SALT NEGRE | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | CB CRISTINENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB OLOT LAVA | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | BC MAÇANET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
25/05/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | CB SANT NARCÍS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
01/06/2024
|
10:30
|
CB SANT NARCÍS | CB SALT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |