Calendari Global Equip

CEB SANT JORDI DE RUBÍ B

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2022
17:30
CB L'AMETLLA CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
02/10/2022
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.B.CASTELLAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/10/2022
17:30
CB GRANOLLERS 3 CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/10/2022
11:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
23/10/2022
12:15
BASQUET SANT PERE B CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/11/2022
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
12/11/2022
19:30
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
19/11/2022
19:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.B. LA GARRIGA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
27/11/2022
19:00
A.B. RONÇANA CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
04/12/2022
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B MONTMELO C.B. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
17/12/2022
19:00
SANT QUIRZE B.C. A CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
15/01/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B MOLDSTOCK C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
22/01/2023
19:30
SABADELL BQ VALLES SMA CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
29/01/2023
12:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B CB L'AMETLLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
05/02/2023
17:00
C.B.CASTELLAR B CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
12/02/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B CB GRANOLLERS 3 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/02/2023
19:30
CLUB NATACIO TERRASSA B CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
05/03/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B BASQUET SANT PERE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
11/03/2023
17:30
CN CALDES B CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
19/03/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/03/2023
18:00
C.B. LA GARRIGA CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
16/04/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B A.B. RONÇANA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
23/04/2023
17:00
MONTMELO C.B. CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
07/05/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B SANT QUIRZE B.C. A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/05/2023
16:00
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C CEB SANT JORDI DE RUBÍ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/05/2023
17:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ B SABADELL BQ VALLES SMA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)