Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C.E.XAMBA TARONJA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SESE B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.E.XAMBA TARONJA | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/02/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
15/03/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
08/05/2024
|
18:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |