Calendari Global Equip

GEIEG UNIGIRONA A

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/09/2021
16:30
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MARINA BESOS
AV. DE LA PLATJA, S/N
19/09/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA A SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/09/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA A CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/10/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
20:00
GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
12/10/2021
12:00
GEIEG UNIGIRONA A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/10/2021
12:30
BARÇA CBS - A GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
23/10/2021
17:00
SEGLE XXI GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
30/10/2021
16:00
GEIEG UNIGIRONA A FARMACIA 1925 SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
07/11/2021
13:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/11/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA A SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/11/2021
19:45
BASKET ALMEDA GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/11/2021
19:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/12/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS - A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
19/12/2021
17:00
GEIEG UNIGIRONA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/01/2022
11:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/01/2022
12:45
GEIEG UNIGIRONA A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
30/01/2022
10:15
GEIEG UNIGIRONA A SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/02/2022
16:00
BARÇA CBS - A GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/02/2022
10:15
GEIEG UNIGIRONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
20/02/2022
18:00
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
26/02/2022
18:00
GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/03/2022
16:00
GEIEG UNIGIRONA A CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/03/2022
19:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/03/2022
19:00
SEGLE XXI GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
26/03/2022
16:00
GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS - A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
02/04/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/04/2022
16:00
GEIEG UNIGIRONA A FARMACIA 1925 SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
24/04/2022
16:30
BASKET ALMEDA GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS