Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
07/10/2023
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | ELS MONJOS BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
ODENA CLUB BASQUET | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | BÀSQUET PRATENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
29/11/2023
|
17:15
|
ELS MONJOS BC | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET MEDIONA IM | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
24/02/2024
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | BASQUET MOLINS B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLANC | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
06/04/2024
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | BÀSQUET PRATENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS B | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |