Calendari Global Equip

BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/10/2019
19:00
ESCOLÀPIES FIGUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL RAFEL MORA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
27/10/2019
12:00
CB LA VALL D'EN BAS S BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
03/11/2019
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GIROBOWLING CB SALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
09/11/2019
16:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS PRISCO-L´ESCALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
17/11/2019
16:00
BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
22/11/2019
21:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS PROAUTO CE CALDES MALAVELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
24/11/2019
12:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
30/11/2019
19:00
C.B. FARNERS BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
01/12/2019
12:30
CB ROSES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ROSES
CTRA MAS OLIVA S/N
14/12/2019
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BASQUET PORQUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
21/12/2019
16:45
CB OLOT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
22/12/2019
12:00
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
11/01/2020
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
19/01/2020
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB ROSES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
25/01/2020
19:15
PROAUTO CE CALDES MALAVELLA BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA
CTRA DE CALDES DE MALAVELLA
01/02/2020
17:30
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
08/02/2020
16:00
BASQUET PORQUERES BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
23/02/2020
17:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB LA VALL D'EN BAS S C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
01/03/2020
12:00
GIROBOWLING CB SALT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
16:00
PRISCO-L´ESCALA BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
15/03/2020
17:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BASQUET LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
21/03/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
29/03/2020
17:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.B. FARNERS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
18/04/2020
19:00
C.B. SANT GREGORI BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI
C/ TORRENT VIDAL S/N
26/04/2020
17:45
BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS
C/ XALOC N. 22
10/05/2020
12:00
CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRÀ BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ
C/ PINS D'EN ROS S/N