Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU 1 | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/10/2023
|
18:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
AE BADALONÈS NEGRE | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | MANYANET SANT ANDREU 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | AE BADALONÈS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
18/12/2023
|
18:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LA FARIGOLA DEL CLOT HERNAN CORTES |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/04/2024
|
18:00
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AESE | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |